| anonima4all a întrebat:

E adevarat ca de joia viitoare 26 noiembrie pana pe 06 dec nu se vor mai face ore pentru ca au profesorii greva?( ca mie nu-mi convine)

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Noua ne'au spus ca nu se face incepand de pe 26 nov. pana pe 1 dec. inclusiv. Astea fiind practic cele 4 zile neplatite pe noiembrie. Iar celelalte 4 vor fi in decembrie, adica vom lua vacanta cu 4 zile mai devreme. Nimanui nu cred ca'i convine atata timp cat chestia asta ne incurca cu totul. happy

15 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

La fiecare scoala e diferit...in functie de cum decid cei de la voi din scoala(profesorii) ...si nu e greva...trebuie sa aiba 8 zile neplatite de aceea vom lipsi de la scoala...de exemplu eu de joia vitoare pana in 7 decembrie nu ma mai duc la scoala pentru ca atunci au hotarat profesorii de la mine din liceu happy

| Bishop a răspuns:

hee hee ai vrea tu

| EUSIATIT a răspuns:

EEE nu este adevarat ati auzit gresit. nu se mai fac ore de loc anul acesta se suspenda va da vacanta un an ca tot nu va place scoala,, in loc de ore se da discoteca in clase e ok? hai la dans...

| Andreea_8014 a răspuns:

Noua nu ne-a zis nimic.
Oricum nu vreau sa fie greva pentru.ca e Sf Andrei si vreau sa duc bomboane la scoala big grin
laughing

| Orannginna a răspuns:

Noua ne'au spus ca nu se fac incepand de pe 26 nov. pana pe 1 dec. inclusiv. Astea fiind practic cele 4 zile neplatite pe noiembrie. Iar celelalte 4 vor fi in decembrie, adica vom lua vacanta cu 4 zile mai devreme. Nimanui nu cred ca'i convine atata timp cat chestia asta ne incurca cu totul. happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Mie nu mi-a zis nimeni nimicastraight face
Nici eu nu vreau sa fie grevacrying

| BabyPink a răspuns:

Da, este adevarat!
Dar depinde de liceu/scoala si de profesori. happy

| Lary a răspuns:

Nici mie nu mi-a zis nimeni nimiccrying

| Aries90 a răspuns:

Noua ni s`a spus ca vom primi o saptamana in plus la vacanta de Craciun. Adica vom lua vacanta cu o saptamana mai devreme si va fi 3 saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat...la noi la scoala se tine din 26 noiembrie pana in 6 decmbrie... e nasol, eu am bacu anul asta si ink nu am inceput pregatirile de bac, suntem in urma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevarat ca nu se face scoala din 26 noiembrie pana in 6 decembrie cel putin al mine la scoala...intr-un fel e nasol ca eu dau bacu si am pierdut c-am mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine la scoala nu se fac ore de pe 26 noiembrie pana pe 7 decembrie. Sau cel putin asa am fost anuntati pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a spus ca nu facem sc de pe 26 pana pe 3. cel putin asa e la scoala aici...si mie nu-mi convine in conditiile in care pe 4 am teza la mate si pe 7 la romana...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarata treaba cu cele 8 zile neplatite. la mine in scl de pe 26nov-2dec e liber...si vacanta de iarna incepe de luni 14dec. oricum mie imi convine ceva timp libertongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreacu de tocilari nu vreti greva vreti scoala luativa in *** 20 30 de carti de la biblioteca si cititile pana va ies ochi