| Boss1211 a întrebat:

Salut, am auzit de la cineva ca profesorii ne vor trece pe toți anul deoarece nu este vina noastra ca au fost ei in greva.
Este adevarat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit prost. Situatia scolara se incheie in functie de notele fiecaruia.
Ce ti-ar mai fi placut! Treceai si tu clasa.

| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau nu as asculta de zvonuri in situatia data.

| sammie a răspuns:

Da.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Mai sunt 3 zile fără aceasta, încă ai ocazia sa fi ascultat.
Nu știu neapărat dacă " va vor trece pe toți ", totuși macar acum nu mai este valabila n+3( nr de ore pe săptămână la materia aia + 3).
Și la unele materii se pot încheia cu 2 note.

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu boss. De maine va asculta si va dau lucrari pana vineri. Am inteles ca va cheama la scoala pana in iulie

| Ilovedinero a răspuns:

Nu?, nu e adevarat