| Georgexyz99 a întrebat:

E adevarat ca doar cei nascuti pe 24 august intampina numai ghinioane in viata? (Legat de relatii, de prieteni, cariera etc)

10 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Eu sunt nascut pe 19 aprilie si am aceleasi ghinione

| alexalx1234 a răspuns (pentru alexalx1234):

Ghinioane*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există ghinion.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, normal ca nu. Nu exista asa ceva. Acele "ghinioane" in viata sunt doar in capul tau, depinde cum le privesti. Este valabil pentru fiecare om in parte.

| Endoryus a răspuns:

Stiu eu pe una nascuta pe 24 august si o duce bine de ceva timp laughing

| darrio2007 a răspuns:

O fi adevarat pentru tine dar nu exista o regula general valabila. Multi care nu reusesc in viata dau vina pe ora sau ziua nasterii dar nu pe caracterul si modul cum socializeaza cu cei din jur. Total gresit!

| Sellyiubireavietiimele a răspuns:

Da logic

| Sellyiubireavietiimele a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da.

| OldSoul a răspuns:

Da, la loteria ghinionului data aia a iesit castigatoare.

Acum sa lasam gluma, tot acest ghinion legat de data aia e doar in mintea ta.
Tot destinul e in mainile tale, daca tu nu incerci sa-l duci pe calea cea buna, nu se va schimba nimic.

| Michaeel a răspuns:

Ghinionul nu se bazeaza pe ziua in care esti nascut. Uite, ca sa iti demonstrez stiu o tipa care e nascuta pe 24 august si ii merge super bine.