| Kernyng a întrebat:

E adevarat ca in 2012 va fi apocalipsa sau sfarsitul lumii? Intr-un timp se vorbea ca nu ar mai fi dar am auzit iar ca sar pautea sa fie? Deci va mai fi in 2012 pe 21 decembrie?

4 răspunsuri:
| BoGhDaN a răspuns:

Da dar la noi in Romania nu va trece decat prin asia antarctida si america dar nu in europa

| analia0103 a răspuns:

Auspus ca fa fi sfarsitul lumii in 2009...SI UITE! suntem vii!

funda?

| iauru a răspuns:

Una dintre cele mai mari prostii auzite crede-ma ca daca o sa vina sfarsitul nu o sa fim pregatiti pentru el. unele chestii e mai bine sa nu le stim

| bibikiss a răspuns:

2012 nu stiu nimic! stiu doar ca jumatate din apocalipsa e acum.