| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca in functie de ce mancare face femeia, iti poti da seama daca e o femeie buna la pat?
Si mai este adevarat ca in functie de cum sunt taiate lemnele de barbat, iti dai seama cat de rezistent e in pat?

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doamne...ce bazaconii!
O mancare buna iti face si o baba de 80 de ani, ca are experienta, dar ca este buna la pat...
Iar un barbat puternic poate sau nu poate sa fie si excelent amant!
Ca nu are nimic de-a face sula cu prefectura!

| anonim_4396 explică (pentru Elianna):

Aaaa, de asta baietii de 20 de ani cauta femei de 50 de ani, si eu credeam ca era vorba de maturitate acolo... mersi de raspuns XD

| blueheart a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)

| mona a răspuns:

Nu cred deloc, nu e adevarat

| blueheart a răspuns:

laughing Nu cred acest lucru. Nu ma leg de mancare ci de taiat lemne.De exemplu eu tai lemnele acasa. Dar nu m-am gandit niciodata ca acest lucru imi da rezistenta in pat. laughing

| Raiiiisa a răspuns:

Cati dintre oameni crezi ca si-ar testa partenerii in felul acesta?laughingCei mai multi ar trece direct la fapte ca sa fie in totalitate convinsi de fortele parteneruluihappy O femeie poate face o mancare excelenta si buna, dar sa nu fie la fel si la pat, pentru ca isi ocupa prea mult timp cu facutul mancarii, la fel si la barbat, acesta poate fi foarte rezistent la taiatul lemnelor iar cand vine vorba de pat sa fie extenuat pentru ca a taiat prea multe lemnelaughing Cam asa cevabatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Raiiiisa):

Nu mereu in orice lucru de calitate trebuie investit mult timp. Conteaza cu ce unelte lucrezi, materiale si perseverenta muncitorului.

| Hombre a răspuns (pentru Raiiiisa):

Bravoooo, esti profesionista?winking

| Raiiiisa a răspuns (pentru Hombre):

Nu, dar asa vad eu lucrurile:*

| LiviuuuXD a răspuns:

Superstitii.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Ce faci ma de iei dupa toate vorbele, spuse de niste batrani acum 200 ani care nici nu stiau sa scrie.

| Hombre a răspuns (pentru AndreiPiticu99):

Asa e ma ai dreptate, nimic nu stie pitipoanca asta.

| ilegaldrog a răspuns:

Nuuu,este doar o vorba batraneasca nu este adevarat nimic