| Bubu9110 a întrebat:

E adevarat ca in locul Cameleoniilor va incepe Sortilegio? Si ca in loc de Valentina(Belinda) si Sebastian(Alfonso), vor primi rolurile Wiliam Levy si Jacqueline Bracamontes?

7 răspunsuri:
| Shinen a răspuns:

Nu e adevarat. "Sortilegios"(Predestinati) incepe la ora 8 jumate cred. Si cameleonii la 7 jumatate.

| Drums a răspuns:

laughing
nu e adevarat.
nu puteau belida si alfonso sa joace atat de bine si cu atata talent cum joaca ei.
oricum carla estrada a spus de la inceput ca actorii vor fi william si jacqueline

| nestlebaby a răspuns:

Wiliam Levy si Jacqueline Bracamontes joaca in "Sortilegio" (asta fiind o noua telenovela), dar nici decum nu-i vor inlocui pe Belinda si Alfonso, in telenovele unde sunt ei protagonisti, respectiv Cameleonii.chill out!

| Bubu9110 explică:

Eu am citit pe un sitte ca ei vor fi inlocuiti de Wiliam Levy si Jacqueline Bracamontes.

| lolitagirl a răspuns:

Nu...Nu o sa ii inlocuieasca pe Belinda si Alfonso :X.Desigur Sortilegio fiind o noua tenelovela.

| JustLikeMe a răspuns:

Nui adevarat in locul cameleonilor va incepe Niños ricos, pobres padres" (saracii tineri bogati)

| smooth a răspuns:

Nu in sortilegio nu se va schimba nimic. eu am vazut telenovela happy