| SpoiledBrat a întrebat:

E adevărat ca Michael Jackson a fost pedo? De ce arata ca o femeie? Din ce cauza a murit?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca a incercat sa-si schimbe genetica si sa se faca din negru alb si toate astea l-au afectat masiv, fiind nevoit sa traiasca cu droguri si medicatie puternica, pana a crapat.
Cat despre faptul ca a fost sau nu pedofil, nu stie cu certitudine nimeni, sau daca stie pastreaza tacerea, fiindca poate fi dat in judecata de familia lui Michael.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa umbla vorba, acum nu stiu daca a fost dovedit ceva.
Arata ca o femeie ca nu i au iesit operatiile estetice.

| doctorandus a răspuns:

Nu se stie. Cei de la FBI n-au gasit nicio dovada ca ar fi pedo, iar dupa ce a murit urmarirea penala contra lui oricum trebuia sa inceteze (mortii nu pot fi pedepsiti penal).

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E adevarat ca au existat acuzatii.
Arata ciudat/ca o femeie pentru ca a suferit cateva operatii estetice, dintre care au mai si esuat.
Nu stiu din ce cauza a murit, dar banuiesc ca motivul oficial este si cel adevarat. Zvonuri vor "zbura" mereu, la fel ca in cazul lui Elvis, Marilyn Monroe si Printesa Diana. Sunt nascocite de oameni care profita de interesul colosal pentru acele subiecte, pentru a avea vizualizari sau vanzari (pe vremea acestor cazuri era presa tiparita mai mult decat online).
La fel cum Diaconescu a vorbit cativa ani despre Elodia, desi habar n-avea ce s-o fi intamplat cu ea.