| Manumescoo a întrebat:

E adevărat ca romanii suntem cei mai bazați din Europa? Noi tăiem capetele, spanzuram, femeile sunt moarte după bărbați romani (după mine nu pentru ca deja ma cunoașteți )).

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Profesionisti in excrocherie, extorsiune, manele, fer, mici, sarmale, exportator mondial nr 1 in expeditie de minore la produs in UE, profesionisti in meseria de peste in UE si posibil la nivel mondial.

Cu talentele stam bine la NASA si cativa hackeri care au ajuns la FBI - CIA (unul din ei a spart niste conturi la CIA - altul a intrat la NASA) au venit americanii dupa ei, acum o duc bine alaturi de prostituate de lux si pistoale desert eagle

| sierra1 a răspuns:

"femeile sunt moarte după bărbați romani"

atunci, ia o dedicație:

https://www.youtube.com/watch?v=l3GxO3FV-jo