| .♥.íииα .♥. a întrebat:

E bine sa faci spiritism? adica unii zic e pacat alti zic ca nu si eu as vrea sa fac dar ma sperie astia cu pacatul lor. bineinteles as vrea sa fac spiritism sin curiozitate nu de alta happy eu chiar nu vad de ce sa nu facem thinking sau e oare un asa mare pacat? care nu se iarta? sad daca e asa mare pacat... nu prea cred ca o sa fac. e pacat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la toti preotii si profesorii de religie pe care i-am cunoscut am inteles ca e un fel de vrajitorie si e un pacat extrem de grav.

+ stiu pe cineva care avea acest "hobby" iar intr-o minunata seara a "scapat situtatia de sub control"(a 2-a zi dimineata nu arata prea bine...happy ).

1 răspuns:
| Riff_3454 a răspuns:

Mai bine pune mana si citeste Sfanta Scriptura(Biblia) decat sa te apuci de aceste prostii!