| ateuNEGATIV a întrebat:

E ceva normal sa fii singur sau sa cauti sa ai prietena?

Răspuns Câştigător
| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu cauta! Iubirea nu trebuie cautata, va aparea, trebuie sa vina si momentl tau, si prietena si iubirea... poate ar trebui sa iesi cat mai mult ca ai oportunitatea de a cunoaste fetehappy

29 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Daca tu vrei sa ramai singur e alegera ta daca vrei sa cauti sau sa ai o prietena fiecare face ce vrea tu iti traiesti viata cum vrei tu poti sa iei porpriile decizi pentru tine ca sa iti fie tie bine. Mult succes.

| NeimaginabilA a răspuns:

Uau, i-mi vine sa rad...nu ai tu logica avansata a barbatului?
De ce mai intrebi?
Este natural ca masculul sa caute femela.

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Cunoasterea o dobandesti vazand si alte pareri nu doar a ta asta inseamna evolutie

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

La ce folos? Pentru ca nu vei invata nimic din ele!

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Esti crestina?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Ce are religia de-a face in toata treaba asta?

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Dupa intrebari imi imaginez

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Nu ma consider crestin(a)

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Atunci sti ca cunoasterea e buna omului si eram curios mai ales ca n-am pus intrebarii la cat asta

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Atunci nu mai pune, aici e categoria baterii de joc

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Sunt pers ce sufera din dragoaste eu le inteleg

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Saracul, facem un date?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Cum ai reusit sa faci o asemenea constatare? Pe ce te bazezi cind spui asa ceva? Cine de cine isi bate joc?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, atatia immaturi care-si incep viata sexuala la varste de 16-14-12 ani, cum sa iei in serios o asemenea aberatie?

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Potim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Gindeste logic te rog.Stiu activitatea multor utilizatori. Ceea ce a intrebat este chiar o problema de viata, daca vrei sa o intelegi.Psihologic vorbind, chiar a pus o intrebare care poate preveni multe intimplari.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat, dar la categoria gresita

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Serios, m-i mila de tine, nimenea nu are dreptul sa fie singur

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Da asa e ma duc ma tai in doua sa nu fiu singur nu am spus ca sunt sau nu singur doar am intrebat

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Am zis eu ca esti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Discutam de continutul intrebarii, nu de categorie.sigur are cine stabili corectitudinea postarii.

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Serios, m-i mila de tine, nimenea nu are dreptul sa fie singur

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Nimenea nu ARE DREPTUL!

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Asa e dar viata nu e asa cum vrem noi, cateodata factorii influenteaza mult alegerea unei partenere

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Depinde de tine, care factori accepti si care nu

| ateuNEGATIV explică (pentru NeimaginabilA):

Nu vreau sa spun adevarul ca nu-i bine sal spui

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

As you whish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este normal sa fii singur dar asta nu inseamna ca trebuie sa stai cu prima gasita si pentru totdeauna.Important este sa gasesti persoana cu care te poti intelege si cu care poti comunica orice fara a se ajunge la disutii aprinse.

| naitreaba a răspuns:

E normal, toata lumea e in acest stadiu vre-odata.