| anonim_4396 a întrebat:

E ceva rau cu mine daca imi place sa am amici baieti si nu fete? straight face

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E ceva normal

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu sexul e important, ci cum te intelegi cu ei. Iar daca tu te intelegi mult mai bine cu baietii pai e ok.

| Axys a răspuns:

happy nu-i nici o problema big grin...
big grin eu sunt fata si imi placea sa stau cu baieti pentru ca eu uram fetele pentru ca stiam ca erau cele mai barfitoare si orce secret d ele spuneam ma barfeau happyasa cu baieti jucam fotbal big grin faceam intrecere cu biciletele big grin... nu aidc sa te ingrijorezi ca dupa aia mai tarziu o sa ai timp si de fete big grin.

| Naяutσ a răspuns:

Nu nu e nimic rau, in fete nu prea cred ca poti avea incredere cum ai avea intr-un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este ceva rau, e mai bine sa ai amici baietiwinking.

| fadnox a răspuns:

Dar n-ai spus daca tu esti fata sau baiat

| AlessandraCoco a răspuns:

Hey! Eu sunt fata si ma inteleg mult mai bine cu baietii decat cu fetele, deoarece fetele sunt invidioase, barfesc si multe altele.

| RoseAndBiia a răspuns:

Sunt fata si cred ca baietii sunt mult mai de treaba ..nu, nu e ceva rau.