| Frrramboise a întrebat:

Imi place un tip din scoala mea. Se da la mine, dar si la alte fete..ca e smecheras. Momentan suntem doar amici, cu toate astea, prietenele mele spun ca ma place..Cum sa aflu daca ma place sau daca e doar o joaca pentru el? Va rog frumos
Dau si funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.,
Ai spus tot cu "smecheras"!
Lui îi plac toate fetele.
Îți place concurența sau preferi gelozia presărată cu certuri?
Pa, pa.

| Frrramboise explică (pentru Legiuitoarea):

Ok,nu am inteles foarte bine ce ai vrut sa zici. NU vreau concurenta. Nu prefer gelozia presarata cu certuri. certurile ma sperie si nu imi place sa fiu geloasa.
Ideea e ca il vreau pentru MINE. si vreau sa aflu daca ma place ca sa ducem "relatia" la un alt nivel.

6 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Buna,cel mai bine ar fi daca ai vorbi cu el deschis.

| Cosmin1I a răspuns:

Nu este o joaca. vrea doar sa faca ceva anume cu tine tongue ..si nu glumesc.II place aspectul tau fizic incat NA...intelegi tu

Răspuns utilizator avertizat
| Levii a răspuns:

Bagate in vorba cu el. Cerei cateodata temele..Incearca sa fii mai mereu langa el...Ganteste ce face. Daca vine pe afara...

| Dizziiiii a răspuns:

Pai poti sa-i devi o prietena destul de buna la inceput, o pesoana in care poate sa aiba incredere. Asa va reusi si el sa te cunoasca mai bine. Si intre timp iti vei da seama de sentimentele lui fata de tine ( daca intr-adevar te place va face tot posibilul sa fie in preajma ta)