| anonim_4396 a întrebat:

E cineva in masura sa-mi ofere -contra cost!- ajutor pentru traducerea titrajului unui film din lb. rusa in lb. romana, eventual in engleza?
Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna.Imi dai id tau propozitiile in rusa si te ajut euhee hee. Pa pa:*

| Amelia87 a răspuns:

HMM..eu cunosc rusa destul de bine, dar in ce mod sa fac traducerea? Despre ce film e vorba, totusi? Poate il cunosc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@camelia : am fisierul cu titrajul in lb.rusa pe care l-am primit ca attach prin e-mail de la un prieten care s-a priceput sa caute si sa-mi gaseasca aceasta varianta de titrare; mi-a spus ca e singura care se gaseste free pe net. Filmul titrat in engleza poate fi procurat contracost, online, de pe "amazon". dar problema. mea nu e doar pretul (dvd+taxe postale mari) ci mai ales faptul ca dureaza mult timp pana as primi dvd-ul. Cat priveste filmul propriuzis, pe asta il am in original, netitrat, dar e vorbit in ivrit si am nevoie de traducerea lui in cca o saptamana...