| redfghh a întrebat:

E cineva la liceul ana aslan din timisoara? eu intru in clasa a 9 si am mari emotii.as vrea sa stiu daca are cineva site liceului fiindca nu stiu in ce clasa sunt a, b, c, si as vrea sa vad mai multe daca e cineva puteti sa-mi spuneti ca-m cum e acolo? funda

2 răspunsuri:
| Angel of darkness a răspuns:

Eu am intrat l ana aslan si sunt in IX A

| marin_2198 a răspuns:

cineva la liceul ana aslan din timisoara? eu intru in clasa a 9 si am mari emotii.as vrea sa stiu daca are cineva site liceului fiindca nu stiu in ce clasa sunt a, b, c, si as vrea sa vad mai multe daca e cineva puteti sa-mi spuneti ca-m cum e acolo? funda