| valentin_2770 a întrebat:

E cineva pasionat de muzica eurodance a anilor 1990 ma poate ajutat si pe mine sa fac rost de acele melodii? Formatii gen haddaway, la bouche, modern talking, pandera. Hiturile acelor ani daca mai are cineva poate ma ajuta si pe mine

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Buna valentin, si eu sunt fan al acelei perioade, si imi plac foarte mult melodiile alea, daca vrei iti pot da eu niste melodii ceva. Chiar zilele trecute i-am facut unui prieten un cd cu niste melodii din perioada aia.

7 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Da cati nu au fost mie imi placeau pe langa pandera modern talking haddaway la bouche mai erau si real mccoy ce piese a mai avut si asta doamne rasunau discotecile in anii aia ca de astea erau nu cluburi fite pretentii cum vezi astazi mai erau maxx masterboy capella anti-capella dj bobo apoi noi cei care am trait atunci am uitat vremurile astea cum erau de nu o sa ajungem noi ca aia din anii 70-80 o sa vedeti cu timpul o sa vreti sa va mai intoarceti dar nu o sa mai puteti acum in muzica sunt tot felul de chestii luminoase sexuale pornografice si nu imi place dar asa este moda acum ma rog daca asa se poarta ca si tehnologia asta se joaca cu noi am luat exemplul tarilor din afara si nu stiu daca e bine dar trebuie sa evoluam la un moment dat tocmai sa nu fim nevoiti sa traim din trecut sau chiar prezent viitorul se apropie foarte repede si e bine sa fim pregatiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac toti cei pe care i-ai enumerat, 50% din muzica de pe mp3-eu meu este din anii ´90 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modern talking le am pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mp3eurodance.tk/

| valentin_2770 explică:

Alexdop21 cum fac si eu sa iau de la tine niste muzica eurodance? vad ca nu ma lasa sa iti trimit un mesaj lasa-mi un id si vb pe mess imi mai bine asa pls