| sweetchocolate a întrebat:

E greu la mate-info? straight face Funda, cel mai complet raspuns

4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Peste tot e greu daca nu inveti.Este un profi, destul de dificil pentru ca ai vreo 5-6 ore de matematica si informatica care este si ea putin dificila, putin mai mult(dupa parerea mea) faci chimie si fizica 2 respreciv 3 ore pe saptamana si profii de uman mereu te vor seca cu geografia, istoria si celelalte obiecte acre nu tin de profilul tau.Este greu intr-adevar, dar daca iti vei dav cat de cat silinta d evei descurca. Daca nu ai nicio treba cu matematica, fizica sau chiimia nu ai ce cauta acolo pentru ca nu cred ca vei face fata.La mate -info cartea de mate, info, fizica, chimie iti vor fi ca o biblie.

| Gesara a răspuns:

Pai daca iti place matematica fizica informatica chimia nu iti va fi greu pentru ca aceste materii se vor face mai des dar daca esti pe rom filozofie limbi staine etc atunci da si iti sugerez sa nu incerci sa iti alegi alt profil care te avantajeaza mai mult. Bafta in continuare!

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Din cate am auzit eu presupun ca da si e destul de greu daca nu il le ai cu mate, fizica, chimie si mai ales ca dai si Bac-ul la mate in timp ce la filologie nu dai laughing Succes!

| alexandra377 a răspuns:

Paimai intai daca vei fi atent nu va fi greu dar daca te uiti cu capul pe peretisar putea sa-ti vina greu.Succes