| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca eu si grupul meu de prieteni, care avem 14 ani sa ne jucam in fata blocului şotron, om pe pamant sau Flori fete sau baieti?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Decat sa va drogati, mai bine jucati sotron.

5 răspunsuri:
| Lizzu a răspuns:

Normal ca e normal, noi ne jucam si cand aveam 15-16 ani...
Nu lasa parerile cum ca e copilaros sau ca nu mai e la moda sa te influenteze.
Decat cu ochii in pc toata ziua si minte neaerisita, mai bine jocuri cum erau odatawinking

| fadnox a răspuns:

Ce e anormal in asta?

| AleXisAleXis a răspuns:

E foarte normal.

| мαяιηα a răspuns:

Adevarat..decat sa aveti apucaturi ciudate..cu alcool si tigari...e foarte bine asa, din pacate unii uita ca sunt copii

| Roxxanaaaa a răspuns:

Ar trebui sa treceti peste aceste jocuri da` mai merg nitel big grin