| Ava1231 a întrebat:

E normal sa te simti bătrân/a la 20 de ani?

5 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca este din cauza ca vezi copii prin treburile tale.

| ShaOfHatred a răspuns:

Și eu mă mai simt bătrână câteodată, mai ales când vorbesc cu oameni din generațiile mai tinere ca mine. Sau nu neapărat bătrână, dar realizez cum a trecut timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai depresie, multe kilograme în plus, suferi de o afecțiune a glandei tiroide da; este normal,, fiindcă acestea sunt efectele ".

| Adrian5575 a răspuns:

Fiecare om are momente in viata cand se simte mai batran, mai deprimat, mai singur, ne iubit etc. Este doar o etapa a vietii si este normal.

| blairelovesmusic a răspuns:

Da, eu am 17 ani si ma simt batrana.