| Andrutzikka a întrebat:

E o intrebare cam prosteasca dar, imi spuneti si mie daca din Inimioara de Cristal iese ceva? Adiica daca functioneaza ca in reclama. Funda celui mai bun raspuns. Vreau raspunsuri serioaselaughing

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întrebarea este prostească dar vrei răspuns serios! Interesant.
Funcționează realitatea.
Pa, pa.

| Andrutzikka explică (pentru Legiuitoarea):

Heii. Poii da, e o intrebare cam prosteasca pentru ca e doar o jucarie. Si da vreau raspuns serios pentru ca nu stiu daca merge sau nu. Dar oricum, am aflat raspunsul.

| alexuts28 a răspuns (pentru Andrutzikka):

Merge sau nu? happy ca as vrea sa o cumpar maine...

| Andrutzikka explică (pentru alexuts28):

Nustraight face Eu am primit de craciun cristale magice si nu functioneazastraight face Adiica, dupa parerea mea toate astea de la D'toys sunt false.

| alexuts28 a răspuns (pentru Andrutzikka):

Eu mi-am cumparat-o.Mi-au zis multi ca merge, si nu imi pare rau ca am luat-o. Diseara trebuie sa o bag in solutie.

| alexuts28 a răspuns (pentru Andrutzikka):

Ieri am terminat inimioara, si a iesit :X acum daca vrei o cumperi, mie mi-a iesit, dar trebuie sa ai grija cum o faci, are substante chimice.