| alexuts28 a întrebat:

Pentru cine are Inimioara de Cristal, cum este? Se face ca la reclama?

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Da,este exact ca la reclama.Eu am primit de Craciun si sunt super dar trebuie sa fi atent cand le faci.

4 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Da asa se face ca are o verisoare de-a mea si asa a facut happy

| alexuts28 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, o voi lua maine si o voi incerca.La mine in oras este redusa la 35 de lei big grin

| noink a răspuns:

Si eu am pus o asemenea intrebare, de fapt exact la fel.Dar nu mi-a raspuns nimeni.Sunt curioasa daca la tine o sa raspunda cineva, dar ar trebui sa se faca...

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani