| alex495 a întrebat:

E o persoana cu care probabil ma intalnesc maine sau poimaine ( suntem doar prieteni deocamdata), credeti ca daca i as da un trandafir cu un martisor legat de el cand ne am vedea ( snurul de la martisor ar fi ca o funda cu un martisor prins de el) as fi prea direct?

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Da, ar fi ok ținând cont și de faptul că e 1 martie. Doar că, încearcă s-o faci să pară cât mai spontan.
De exemplu, ai văzut niște standuri cu mărțișoare prin oraș iar trandafirii știi de unde se cumpără. Dacă ieșiți, plimbați-vă prin zona aia, iar când treci pe lângă, cumperi un trandafir, pe care îl ții în mână, te joci cu el. Când ajungi la alea cu mărțișoare, cumperi unul, faci fundița de care vorbești și i-l dai ei. Sau poți s-o faci oricum vrei, dar mi se pare puțin stupid să vii cu el de acasă.

| RainmakerX a răspuns:

E o idee okay, mai ales ca este 1 martie.

Ideea lui Sleep este super, daca poti sa faci asa atunci e super... daca nu atunci ii poti aduce si de acasa. Pana la urma mai bine decat sa nu-i iei nimic...

Succes!