| drumurile a întrebat:

E posibil sa intarzie menstruatia daca faci mai multe injectii printre care si antibiotice si ai avut si perfuzie?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil. Totusi, daca intarzie mai mult de o saptamana, fa-ti un test de sarcina si apoi du-te neaparat la ginecolog.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da.Am patit eu.

| anonimmmmm a răspuns:

Cred ca ti-ai facut injectii si ai avut si perfuzii deoarece ai probleme cu sanatatea! Nu? De la asta poate intirzia, deacum depinde si de organism, dar eu am gripa acum si primesc antibiotice si nu am avut menstruatie luna asta desi trebuia sa am de pe data de 3 dec. si doctorul mi-a zis ca este normal.Nu-ti fa griji.totul va fi bine, organismul este confuz caci se lupta cu antibioticile si ele la rindul lor cu factorii negativi din corpul tau, ai sa vezi ca va fi totul ok.Succes.pa,pahappy

| adinaciosescu a răspuns:

De regula antibioticele intarzie ciclul. Daca crezi ca e altceva... fa un test de sarcina.

| cocolina a răspuns:

Nu... mie mi se intampla sa imi vina mai repede in timpul administrarii de antibiotice injectabile

| drumurile explică:

Nu stiu daca e altceva, pentru ca am folosit mereu prezervativul corect, a intarziat o zi momentan... sa vad in continuare