| Szzeby a întrebat:

E vreo problema daca injuri intr-un videoclip de pe YouTube?

Funda!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Codrin Bradea injura ca la usa cortului. Primul cont i-a fost sters. Insa acum are altul si i-a fost verificat (adica are acel V de langa nume, ca sa stii ca chiar el este).

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce sa injuri? Ai vreun motiv anume? De ce in loc sa invete cineva ceva din videoclipul tău, tu vrei sa injuri, sa vadă lumea cine esti?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu, nu are nimic.

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Nu nu cred doar daca cineva raporteaza clipul ca are continut neadecvat...dar in ziua de azi majoritatea,, adora,, injuraturile in clipuri

| TheWolfy a răspuns:

Nu este nicio problema.
No problem, no police

| MARIANA1234567890C a răspuns:

Nu e nimica injuri!

| MARIANA1234567890C a răspuns:

Nu e nimica daca injuri!

| LukeIsAPenguin a răspuns:

Ce intrebare laughing Nu cred..nu toate videoclipurile sunt verificate. Funda?