| Happy33 a întrebat:

Cum sa pui pe Youtube un videoclip care e deja pe Youtube?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Downloadezi filmul care te intereseaza si il uploadezi iar si astepti sa ti se inchida contul pentru incalcarea legilor de copywrite

| lpavel a răspuns:

Ii schimbi numele clipului putin mai altfel happy

| Happy33 explică (pentru lpavel):

Si cum faci asta?

| lpavel a răspuns (pentru Happy33):

Il descarci in pc ii schimbi numele si il urci inapoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiam eu, nu mai merge sa downloadezi videoclipuri de pe Youtube(am incercat cu extensii pentru Chrome, cat si cu UC-Browser care avea extensia incorporata), deci, iti sugerez sa il filmezi cu un program, gen Bandicam, apoi sa il urci pe Youtube.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

GRESESTI! Se pot descarca cu o gramada de programe! Nu stiai bine happy