| doarunbaiatcurios a întrebat:

Enumerati-mi, va rog, cateva dezavantaje in a fi musculos!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vei face hernie sa cari mai multe kg de carne pe tine, fate pufos, ca ne place tuturor ursuletul ala din copilarie, ala pufos, iti dai seama ca il dezamagesti

| Catrice a răspuns:

Mușchi mare, creier michee hee

| doarunbaiatcurios explică (pentru Catrice):

Haha,acum am vazut in ce hal am scris..Ma grabeam deoarece mancam si ma uitam la un film!

| Catrice a răspuns (pentru doarunbaiatcurios):

Dacă mănânci seara numa mușchi nu faci.

| doarunbaiatcurios explică (pentru Catrice):

Era pe la ora 19:00, intr adevar nu prea e bine sa mai mananci seara, dar momentan e ok!

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu exista niciun dezavantaj bee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu...probabil dezavantajul că ai putea fi "iubit" doar pentru fizicul tău? Exact ca în situația persoanelor prea frumoase. big grin

| Henrypericolpublic a răspuns:

Te misti mai greu, poti sa iti pierzi forma, nu ai loc, trebuie sa iei marimi mai mari la haine, esti poate mai greu etc.

| Ana2920 a răspuns:

Păi dezavanaje nu prea exista. Doar ca pana devii musculos te poți simti foarte obosit si face febra musculara. Cred ca astea sunt singurele