| Elenastockle90 a întrebat:

Eram la etajul doi la mine la casa, când am coborât în sufragerie pentru câteva minute am simțit un puternic parfum de tămâie, ce înseamnă, când se întâmplă acest lucru?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Probabil a venit de afara de la vreun vecin la care venise preotul, daca ai tinut geamul deschis.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca probabil... in casa ta a fost folosita tamaia, prin imprejurimi sau... poate ceva similar.

Pe langa acest lucru, nu este nimic special daca la asta te gandesti, cu atat mai putin specificat etajul, motivul pentru care ai coborat in sufragerie sau locul in care s-a intamplat acest lucru, irelevante.

Numai bine! (:

| CostinAlamariu a răspuns:

Întreabă un preot, nu pe tampitii de pe TPU

| gemeni6226 a răspuns:

Sunt aici citiva utilizatori care stiu sa raspunda exact la aceasta intrebare dar vad ca nu au raspuns.As intreba:1-niciodata altul nu ai simtit asta? 2-ai intrebat membrii familiei care locuiesc cu tine daca au avut in ziua respectiva musafiri, vizitatori? daca la ambele intrebari raspunsul este nu, atunci devine faptul interesant

| mastadont a răspuns:

Ți-o fi făcut popa vreo vizită, caută bine prin casă să nu-ți lipsească banii.
Dacă ai obiecte bisericești în casă probabil că de la acestea vine.