| Liviu_Rusu_1988 a întrebat:

Salut, ma poate ajuta si pe mine cineva, nu ma mai pot conecta la mail de pe telefon, imi da o eroare, (451 4.3.2 internal server error(6530)) de 2saptamani ma chinui dar... fara raspuns... ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai mail la Yahoo, atunci e posibil sa fie blocat, fiind necesara schimbarea parolei.
Intra de pe PC in contul tau, pune alta parola, dupa care stergi de pe telefon acount-ul syhoo care a fost.
Cand e sters, introduci din nou casuta de mail Yahoo, de ata asta cu parola noua.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori ai schimbat parola, ori ai stricat ruterul, ca telefonul se conecteaza pe wifi daca ai routerul configurat, acolo e buba, uita te pe spatele routerului poate ai parola acolo, sau daca nu chemi băietii care ti l au instalat, ce firma ai? Rcs, sau upc, dolce?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încearca sa faci actualizari telefonului, poate are un virus ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce telefon folosești!?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza marca modelul telefonului, atita timp cît foloseste Android, el sigur a umblat la router ca de acolo pleaca semnal wi fi pe telefon, fara configurarea routerului e zero.

| dfeel a răspuns:

Ce telefon folosesti? Ce aplicatie folosesti pentru mail? Ce provider de mail ai?