| anonim_4396 a întrebat:

Este 13 ani prea in varsta sa incepi balet?

5 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Bună zambetcald,
Dacă vrei să o faci din plăcere, doar de hobby, nu este târziu. Vorba ceea: Niciodată nu este prea târziu. Dar la vârsta aceasta, nu poţi să faci de performanţă, trebuie să faci de la o vârstă foarte fragedă (cam 3-4 ani) şi să ai corpul format, să ai elasticitate.

Baftă!

| PetreConstanta a răspuns:

Nu Doamne ajuta

| FireEye a răspuns:

Nu neaparatwinking Nu te opreste nimeni.winking Daca asta vrei. si APOI sunt oameni si mai mari care s-au apucat de balet si au avut o cariera chiar bunawinking

| Kathleya a răspuns:

Daca vrei sa ajungi mare balerina, da este tarziu, dar daca vrei sa o faci pentru placere nu. In schimb, daca ai talent si iti place poti ajunge departe chiar daca incepi tarziu.

| dyya07dyya a răspuns:

Draga mea, este putin cam tarziu daca vrei sa faci de performanta! Dar daca frei sa faci ca hobby nu e tarziu!