| SunSetNow a întrebat:

Este adevarat ca bronzul se duce dupa catva timp? Daca da va rog sa-mi spuneti-mi dupa cat timp (? luni,? ani). Scuzati-ma daca am scris ceva gresit.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| fostCont a răspuns:

Well...Buna! Ani?! Nu draguta.Nu ani...Depinde de piele, de culoarea pielii, de grosimea starturilor, dar normal un bronz tine in jur de cel mult 3 luni.Mie cel putin atat imi tine. Apropo daca vrei un bronz persistent incearaca o creme de protectie 80. Funda?

| body70 a răspuns:

Bronzul se duce de obicei dupa cateva saptamani (2-3)