| MioaraParalescu a întrebat:

Este adevarat ca Dan Diaconescu a fost pe vremuri maestru shaolin?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa maestru a fost ca l-a bagat unul in pubela de gunoi si-i este frica sa mearga la doctor sa-si faca dintii. rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Interesant! laughing Ca de mult va poate prostii TV-ul asta in ziua de azi.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Interesant! Sa ma anunti daca afli vreun raspunswinking

| PreaTareღ a răspuns:

Nu, boxorule

| MioaraParalescu explică (pentru PreaTareღ):

De unde stii tu ca nu a fost?
Poate ca pare el un bleg care vorbeste mult, dar asta face parte din deghizarea lui, inauntrul sau Dan Diaconescu este o bestie!

| PreaTareღ a răspuns (pentru MioaraParalescu):

De unde sa stiu?
Din istorie.
*Sarcasm*
Din stramosii nostriiiiiiiii love struck

| MioaraParalescu explică (pentru PreaTareღ):

Https://www.youtube.com/watch?v=SVNlq5bAfwQ
Priveste tehnica cum sa te aperi daca cineva vrea sa te arunce la gunoi.
Clar un maestru shaolin!

| Glumet a răspuns:

Poate a fost intr-o viata anterioara laughing