| metalman a întrebat:

Este adevarat ca de la iphone 4 sau 4S poti suna cu 3G doar la un alt iphone? Eu am inteles ca trebuie sa poti suna si la computer, spre exemplu cu ajutorul programei Skype(ceva de genul Messenger). Deci este adevarat sua nu?

1 răspuns:
| cata123 a răspuns:

Da este adevarat, evident ca ai nevoie de o extraoptiune de internet activa pentru asta, daca intentionezi sa faci apeluri video sau audio iti recomand sa le faci de pe o retea wireless pentru ca vei face destul de mult trafic si sa nu te trezesti cu costuri suplimentare.
intre iphone 4 si 4s si ipod touch generatia 4 se pot face apeluri video printr-o retea wireless gratuit si calitatea imaginilor este incredibila. pentru mai multe detalii cauta pe youtube filmuletze despre facetime