| Daymo a întrebat:

Deci mi-am luat un iphone 3G, nu e nou. si mi-am cumparat un dizpozitiv pentru a-l conecta la computer - Data Idock. il conectez si cand intru de pe computer pe el imi scrie ca e plin cu date adica 16gb. ca e full. Dar nu am nici o muzica nici o imagine pe Iphone. ce se intimpla si ce trebuie sa fac?
mess: war.1000
skype: chiriciuc.vasile
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| andrei95 a răspuns:

Poate fisierele sunt ascunse intra in control panel-folder option-view-hidden files and folder si dai pe show...si intra pe unitate care tie conectata telefonul si vezi daca este asa