| anonim_4396 a întrebat:

E cineva pe aici obsedat de michael jackson vreau sa stiu si eu?

4 răspunsuri:
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey! Nu sunt obsedata de Michael Jackson si nici nu-l prea asult, dar il ascultam mai demult. Nu e genul meu de muzica, dar canta foarte frumos. happy

| PiTiKhATha a răspuns:

IN PRIMUL RAND, buna!:* Pai eu nu sunt obsedata de Michael Jackson, dar a fost un catares faimos, celebru, talentat si a cu încet, încet a ajuns cel mai bun cantaret de stil POP!big grin Eu îl iubesc foarte mult, avea o voce superba si reusita, a dat dovada ca el stie sa cânte si sa făcut cunoscut in lume, a ajuns cineva..Il iubesc mult ca cantaret, a fost preferatul meu...Pacat ca a murit! Toti au cate o concluzie : ca a murit din cauza drogurilor alti ca a murit din cauza operatiilor etc. TOT ce scriu este ca a cântat prima data pe la 12, 11 ani cu niste băieti, care au ajuns prieteni buni si au format o trupa..De atunci a început el sa cânte..Il apreciez mult:* A lansat multe cântece:* Orcum sper ca ti-am fost de folos:* Apropo, poate ca unii sunt obsedati de el, cine stie ce mai e pe lumea asta?laughing

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru PiTiKhATha):

Merci,stiai ca si fanii sunt obsedati

| PiTiKhATha a răspuns:

Da stiu:*
. Ps: Merit Fundita?laughing