| Denisa10_9542 a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus este mai populara decat Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| maricx a răspuns:

Miley are vreo 150 de milioane la party in usa pe youtube din cate stiu...sau atatea avea ultima data cand m-am uitat si asta a fost demult,. deci tragi concluzia de aici selena nu are nici 50 de mil. cred

7 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

. 0nu

| teo3D a răspuns:

Sa zicem ca nu neaparat. Miley ar fi mai populara doar din cauza serialului Hannah Montana care a facut-o celebra. Dar parerea mea este ca Selena arata mult mai bine si e mai cumintica decat "noua" miley.

| asdfghjklmnb a răspuns:

Normal!

| alexa21_7276 a răspuns:

Asta este adevarat dar asta se vor schimba cand miley va termina de tot filmarile pentru hannah montana 4 atunci ea se va retrage din disney si selena ii va lua locul ca printesa disney.Miley lucreaza la cateva proieste cu am fii LOL si THE big bang dar nu se stie daca acestea ii vor aduce actritei la fel de multa popularitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai eu zic ca da, mai ales acum cu noul ei look!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat