| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este adevarat ca se poate evada din inchisoare,cum,in ce mod? Chiar exista tunele prin care poti iesi,si chestii vazute prin filme? In caz ca cineva evadeaza de la puscarie,primeste mai multi ani decat avea daca va fi prins? Pe de alta parte,daca esti cumsecade la inchisoare, pedeapsa poate fi redusa cu 1 an sau 2?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme de genul asta.In ziua de azi daca scrii o carte iesi mai repede.Ai vazut exemple pe la stiri destule.

| RAY a răspuns:

Tu chiar te pragtesti pe bune

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Man nu-i normal stariile astea sincer

| Hyung17 a răspuns:

In Romania mai te mir ce lucruri se pot face laughing