| mileylove a întrebat:

Este adevarat ca vacanta de iarna va fi prelungita mai mult? Cat de mult?

3 răspunsuri:
| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Am auzit si eu ca vor sa prelungeasca vacanta de iarna si s'o scurteze pe cealalta de vara.
Cica asta de iarna o fac de o luna. si o mai scurteaza pe aia de vara.

| lorra mng a răspuns:

Da asa este, dar astfel vacanta de vara se va scurta :(. mie imi convine daca cea de iarna va fi prelungita (sa stam o luna iarna acasa), dar fara ca vacanta de vara sa sufere modificari, dar nu se poate. Poti citi mai multe aici :http://www.t-a-t-a.ro/......aptamani/. Sarbatori fericite!

| diia_3959 a răspuns:

Primarul Lungu din suceava a zis, pentru suceveni ca scoala se va incepe pe 10 acum, depinde unde stai tu, eu una asa am auzit la televizor. funda?` :-x