| SweetAngel a întrebat:

Pe cat se termina vacanta de iarna, este adevarat ca o sa se lungeasca pana luni?

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu am luat vacanta de vineri-17. 12. 2010 pana pe 6. 01. 2011.
Sunt din Radauti, sunt unele scoli la care elevii merg si luni si marti la scoala si incep pe 5. 01. 2011 scoala.

O zi frumoasa.

| Dragosgan a răspuns:

Se termina pe 4 ianuarie, adica miercuri.

| DdDiX a răspuns:

S-a mai pus aceasta intrebare...
pai s-ar putea sa incepem pe 3 ianuarie

| .LoLo. a răspuns:

Am inteles ca vacanta se termina in prima marti din ianuarie.
Si venim miercurihappy

Funda?; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de unde ejti...de ex la mine in jud prahova filipestii de padure.Vacanta incepe de marti, si se termina pe 4 sau 5 ianuarie. Iar la noi marti avem petrecere! funda?smug

| Elena1994 a răspuns:

Si eu am auzit ca se termina pe 4(miercuri)... dar sigur stam acasa si joi si vineri si mergeam de luni.winking. de fapt depinde de scoli.si de profesori:d. putem mergee la scoala joi si vineri... dar poate nu vin profesorii.big grin:-)