| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Este adevarata campania Pinata Party de la Orange? La 1000 puncte ai sansa sa castigi un Iphone la campanie?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar fi adevarata. Ti se pare prea frumoasa sansa de 0.001% de a castiga un telefon?

| sierra1 a răspuns:

Aia cu "ai șansa" e și la kfc și e cu "participa si ai șansa (din nou) sa castigi 100.000€". Deci care-i minunea?
Niciuna!

| Anonimul151 a răspuns:

Da. E reală. Cu punctele acumulate le poți folosi și pentru a primi internet în plus și alte beneficii pe care le poți lua cu acele puncte.