| user5493 a întrebat:

Este bine sa vedem horoscopul in fiecare zi? Poate sa ne influenteze in luarea deciziilor? Este bine daca am crede tot ce scrie in horoscop?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Înainte credeam și eu în horoscop, dar apoi mi-am dat seama că nu e adevărat și că e imposibil ca tuturor oamenilor din aceeași zodie să li se întâmple la fel în aceeași zi.

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Dacă ești credul normal că poate să te influențeze și ai grijă că nu întotdeauna pozitiv. Asta e desigur ceva la nivel psihologic.