| radugeorge25 a întrebat:

Este bun antivirusul avast?

Răspuns Câştigător
| Roxy_5021 a răspuns:

Nu e bun! Adica...merge. Dar daca vrei sa ai un antivirus super... i-ati kaspersky! E cel mai bun! Crede-ma!

5 răspunsuri:
| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu nu il mai folosesc de ceva timp, pentru ca imediat luam virusi cu el, si de fiecare daca cand duceam pc la reparat, imi bagau tot avast-ul, si de cand mi-am schimbat antivirusul nu mi s-a mai intamplat sa am virusi.

| denisacosmina98 a răspuns:

Eu îl folosesc şi sunt mulţumită de el.happy

| mmeee79 a răspuns:

Buna.
Eu zic ca e mai bun Nod32. Il cauti pe google si il downloadezi.
Succes!

| BiancaGeorgya a răspuns:

Nu este bun. Este mai bun Ativirus Nod32. Funda?

| Gabi1335 a răspuns:

Da este bun il am si eu este gratis avast 4 si avast 5 eu am avast 5