| DomnulFantastic a întrebat:

Ce spuneti de antivirusul avast?

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Nu prea e bun, mai bun e bitdefender

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie nu mi se pare bun...sunt alte antivirusuri mult mai bune. Iti recomand sa incerci Panda Cloud.

| DomnulFantastic explică (pentru OnuOnulică):

Panda cloud nu e bun de nimic, l-am incercat

| sabin89 a răspuns:

E cel mai bun. Si e si gratis.

| gelu1970 a răspuns:

Nu ti-l recomand. foloseste unul din motoarele de cautare ale lui bitdefender.
insa e departe de acesta.
in epoca lui xp a ajuns sa detecteze si sa stearga fisiere ale sistemului operativ deoarece le detecta ca fiind virus.
insa in final totul depinde de gusturi. eu personal iti recomand bitdefender free, in cazul in care nu vrei unul de plata.
eu folosesc norton si pot spune ca e super in detectie.

| onix33 a răspuns:

Eu il folosesc de vreo 2 ani si sunt multumita de el...in plus, este gratis happy

| XDeDeX a răspuns:

Avast e bun dar kasperksy e si mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| IoNuTzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Useful