| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la facultatea de arte "Dunarea de Jos" Galati? sau care a absolvit aceasta facultate? As avea nevoie de cateva informatii despre aceasta, in special despre specializarea "Arte plastice". Va rog sa imi spuneti cat de greu e sa intri acolo si daca e dificil sa treci prin aceasta. Am ceva talent la desen si alta facultatea nu mi-ar placea! Astept raspunsuri. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri! site de...oh go on

| FesCuDungi a răspuns (pentru JoJo):

Nu trebuie sa te superi daca nu primesti nici un raspunssad poate ca nu sunt persoane care a absolvit acea facultate! thinking