| dolyan a întrebat:

Este cineva plecat in Italia? Oricum, cine poate sa imi indice si mie un site cu chat international...as vrea sa imi fac mai multi prieteni, m-am saturat sa fiu printre straini. Iar daca e cineva in apropiere de Padova(Italia), dati-mi de stire. Ok astept raspunsuri. Ciao

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in Padova? Cand treci pe la Basilica Sf. Anton, te rog sa il saluti si din partea mea! Poti eventual sa il rogi, sa aiba grija de mine! Multumesc! happy