| anonim_4396 a întrebat:

Sallut!
Sunt noua printre voi si imi doresc sa imi fac prieteni noi pe TPU...:d

Imi puteti spune cum ma pot apropia de o persoana ca si cum nu s`ar fi intamplat nimic?straight face...Adica...s`au intamplat foarte multe intre noi si eu chiar m`am saturat si as vrea sa uit insa vreau sa il fac si pe el sa uite si sa devenim din nou prieteni...si cu timpul daca se poate sa "avansam"...

Multumesc mult pentru raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| alexxandru a răspuns:

Aaa, pai daca vreti sa mai ramaneti prieteni, nu stiu big grin! Asa se rezolva simplu cu un tel sau sms, dar, nu va mai vedeatiwinking! hay ai grj ce faci!

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Discutati deschis, cu cartile pe fata si fara suparari.
Ii spui ce vrei si dupa ii propui sa fiti prieteni.

smug rebecca

| Amrita a răspuns:

Pai mai exact ce anume s-a intamplat?thinking Te poti apropia, dar incet, cu timpul. Poti discuta cu el, sa ii explici ce simti.si poate dvei descoperi ca si el doreste acelasi lucru.

Take care:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum te poti apropia de el? simplu.salutal pe starada cand il vezi, daca vb frumos cu tine si iti cere nr de tel dail, iesiti in oras, la o inghetata, si cu timpu, poate poate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai un timp nu ar trebui sa ii mai dai importanta si asa ii vei face sa fie disperat dupa tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa te vad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ti la el nu ai cum sa uiti, si cu atat mai putin sa fiti doar prieteni.