| TipulCyborg a întrebat:

Este ciudat daca imi plac femeile extrem de mult? laughing Efectiv imi sunt dragi fapturile acestea, nu e neaparat din punct de vedere sexual, pur si simplu le ador. (sunt barbat)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dorința sexuala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e ciudat, dar s-ar putea sa îți treacă după ce trăiești pe lângă câteva specimene de duzină.
Adică o sa le placi doar sexual și pentru câteva jumătăți de calități.

| Mosotti a răspuns:

Nu e ciudat, natura asa te-a facut, sa iti placa ca sa te cuplezi cu ele, sa faci copii pentru natura, ca asa a vrut ea, ba cam sexual, in inconstientul tau sexual te cam atrage, insa nu numai, asta e adevarat.

Ca daca o sa stau cu una, nu o sa stai daca nu vrea sa faca sex cu tine, deci aia e, atunci ai sa vezi ca de fapt sexual te atrage.

| Emma30555 a răspuns:

Nu e ciudat e chiar drăguț, daca ar fi multi ca tine, femeile ar fi fericite.

| VoidEternal a răspuns:

E ciudat sa respiri aer?

Nu prea, nu-i așa? happy

| FreddieM a răspuns:

Aaa, deci suntem in doi acum.
Cheers

| TipulCyborg explică:

Corect. Nu judec pe nimeni dar cum naiba sa iti placa alți bărbați cand ai atâtea frumuseți de femei in jur laughing)

| HereToHelp12 a răspuns:

Dacă mama ta in copilărie a fost iubitoare, atenta, empatica cu tine și ți a oferit tot ce a avut ea poate fii un motiv plauzibil pentru faptul ca ai o atracție atât de mare pentru femei