| wrzzer123 a întrebat:

Este corect ca banii nu sunt fericirea, este fericirea ce traiesti cu adevarat!?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca le investesti cu intelepctiune iti satisface nevoile si te ajuta sa ai grija de sanatatea ta, poti mergi in vacanta, fetele te baga in seama daca ai bani, dar asta nu inseamna sa fii obsedat de bani, vezi de toate

| Mosotti a răspuns:

Fara bani nici iubire n-ai, totul se invarte in lume la bani, daca n-ai 0, 3 lei nu iei un sul de hartie igienica.
Nu ai nici iubire si nici fericire ca dupa scurt timp iubirea trece si raman lipsurile, si daca sunt mari lipsuri iubirea aia trece si mai repede.

Trebuie o combinatie intre bani si partea afectiva, altfel nu merge.

| Celcestietot a răspuns:

Da si nu.

| Ineys a răspuns:

Cine spune ca banii n-aduc fericirea, n-are destui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aduc banii fericirea da nici fara bani nu i ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii nu aduc fericirea, dar ajuta si ei! Adica intreaba tu un cersetor fara mancare daca e fericit! Da, mai ai nevoie si de alte chestii ca sa fi fericit, dar banii ti le aduc tot pe alea!