| Claudia_3811 a întrebat:

Este faina cartea "Jurnalul vampirilor"? Am observat ca este "la moda".

Răspuns Câştigător
| alice_8764 a răspuns:

Eu am citit prima carte din serie (trezirea) si mi-a placut, intr-adevar scrie foarte interesant. Ce nu mi-a placut a fost faptul ca nu este scrisa din persepectiva nimanui, iar eu sunt obisnuita cu astfel de carti, insa asta nu m-a facut sa nu o termin si abia astept sa imi iau si al doilea volum: Lupta. Cartea este foarte diferita de film.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit cele 4 carti si sunt super astept cu nerabdare si urmatoarele sa vad care este deznodamantu, si va mai recomand Casa Nopti sunt super tari cartile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile sunt absolut mirifice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Este super tare cartea.Merita citita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Este super tare cartea.Merita citita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faina? Este minunata, nu o poti lasa din mina, daca iti place genu.Si nu sunt numai 4 parti ci 8.Merita citita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cine este scrisa cartea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numesc cele 7 volume ale jurnalele vampirilor? va rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit cartile din Casa Noptii si sunt super. Le recomand. E despre o fata de 16 ani care este Insemnata si trebuie sa se duca la o scoala de vampiri.Am de gand sa citesc si The Vampire Diaries.Am vazut serialele si sunt super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ramas putin dezamagita de carti (desi am citit doar 3 deocamdata), ma asteptam la ceva mai bun. Filmult este ok. Mult mai mult mi-a placut seria "Twilight".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul l ai vazut?