| PaharDeSticla a întrebat:

Este frumos acest tatuaj? http://minus.com/i/bdNBBUczy7UAG

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. straight face Măcar nu îți face un tatuaj permanent, fiindcă nu știi niciodată când vei fi captivat de un alt model. Găsești pe net mii de tatuaje, mai fine, dar chiar la un cap de cerb te-ai oprit? Schimbă capul. : ))

| Sociopat a răspuns:

Nu.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mie-mi place.

| SweetMinion a răspuns:

E destul de misto tatuajul.

| PaulNeagu a răspuns:

Da, e frumos daca iti plac animalele si lucrurile amuzante, dar sa stii ca nu e nimic frumos la un tatuaj pe piele. Nu te face cu nimic mai special.

| FlorinPDR a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... daca vrei sa-ti faci un tatuaj ar trebui sa insemne ceva pentru tine, roaga un prieten care se pricepe in photoshop sa-ti creeze un design care sa-ti placa fiindca la batranete nu o sa fii mandru sa ai tatuat asa ceva pe corp.