| ParanoidKidu a întrebat:

Este grea clasa a-VII-a pentru mine? Mentionez ca in clasa a-V-a si a-VI-a am avut media generala 9.78 respectiv 9.93

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La așa medii nu ai de ce te teme.
Mult succes în noul an școlar.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de unde ar trebui sa stim noi daca o sa fie grea PENTRU TINE? Eventual am putea sa iti zicem cum a fost pentru noi. E o clasa ca toate clasele, o sa vezi ca dupa cativa ani o sa ti sa para toate un fleac.
Depinde daca iti gasesti vreo "gagica", daca iesi mai mult cu prietenii, etc. Daca o tii in acelasi ritm nu cre ca ai de ce sa-ti faci probleme.
Nu prea ti-ai gasit locul sa te lauzi cu media ta (eu am avut 9. 93 la liceu, nu la kindergarten) si sa stii ca se scrie a V-a, a VI-a (fara prima cratima).

| ady777 a răspuns:

Daca inveti zi de zi si mentii ritmul pe tot anul scolar (sau macar pe inceput de semestru) nici o clasa nu va fi prea grea
Mult succes