| yyyonela a întrebat:

Urgent! Va rog calculati-mi si mie media de admitere la liceu va rog! Nu vreau sa o calculez eu ca am incercat si nu imi ieise! Deci am avut in clasa a 5-a am avut 9.93, a 6-a 9.78, a7-a 9.74 si in a 8-a 8.80! La examenul de admitere 5:50 la mate si 7 la romana! va rog vreau media cu care pot intra la liceu!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dreacu ma nu stii sa calculezi o medie avand notele astea. Cum ai obtinut tu notele astea daca nu stii sa faci o medie?

| Nectunt a răspuns:

Media de admitere este: 7.07